Hakkımızda

Genetikon Veteriner Ecza Deposu, Avrupa ve ABD menşeli tıbbi ve veterinerlik malzemeleri, aşılar ve spermalar ile Türkiye'nin büyük sektör pazarını Konya merkezli bir irtibat noktası olarak görüyor; Lokalizasyonu yüzünden Türkiye'de mümkün olan en iyi dağıtım noktası. Genetikon, 20 yıllık tecrübesiyle ve veteriner hekim tarafından iyi müşteri ilişkileri ve bağlantılarıyla ortaya çıkan güçlü bir karşılıklı menfaate ulaşıyor.

     

Şirketimiz dondurulmuş boğa sperması,veteriner ekipmanları ve hayvan sağlığı aşıları ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok bölgesine ulaşan etkin pazarlama ağına sahiptir. Ürün portföyünde hem yerli hem de ithal ürün çeşitleri mevcuttur.
     Sperma skalasında, ABS firmasının İç Anadolu, Ege ve Batı Karadeniz bölge bayiliğini yapmaktadır. Holstain grubunda ek olarak, GGI ve Spermex firmalarının ürünlerini skalasında bulunduran firmamız, çeşit zenginliğine fazlasıyla ulaşmıştır. Simental ve Montofon skalasında Avrupa’nın sayılı firmalarının ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Etci ırklar ise çeşitli bir şekilde ürün listesinde bulunmaktadır. Firmamız, yerli sperma da, Sultansuyu Tarım İşletmelerinin İç Anadolu ve Batı Karadeniz bölge bayisi olarak faaliyet göstermektedir.
     Medikal grubunda ise Hauptner ve Kerbl gibi Avrupa'nın en önemli medikal firmalarının ürünlerini, ürün skalasına koyan Genetikon Veteriner Ecza deposu, hayvancılık sektöründe ihtiyaç duyulan tüm medikal çeşitlerini elinde bulundurmaktadır.
     
Ayrıca firmamız; Dolvet,Hipra,Ceva ve Pfizer firmalarının aşılarını bünyesinde bulundurmaktadır.
     Tüm gayesi; sorunsuz ve güvenli hizmet vermek olan Genetikon Veteriner Ecza Deposu Konya ilinde bulunmaktadır.